WROCŁAWSKA DYCHA 1 MARCA 2015 – PODSUMOWANIE

Witamy

Po kilku tygodniach przygotowań dziś odbyła się rywalizacja Wrocławskiej Dychy. Na starcie stanęło prawie 400 zawodników. Pogoda dopisywała, trasa była przygotowana, a od 8.30 można było się jeszcze dopisywać do listy startujących i zaraz po tej godzinie zaczęli przychodzić po odbiór numeru startowego, pierwsi biegacze.

O 10.30, tradycyjnie już, rozgrzewkę przeprowadziła Asia Susmanek – założycielka i trenerka Grupy Triathlonowej Tribition. Wcześniej gremialnie pojawiła się zawodnicy zaprzyjaźnionych klubów:  GVT i GT RAT.

Jeszcze przed rozgrzewką, krótką licytację na rzecz Fundacji Potrafię Pomóc przeprowadził Tomek Krakowiak, członek zarządu fundacji.

Po rozgrzewce, krótka odprawa techniczna, kilka słów o rozpoczęciu zawodów i punktualnie o 11.00 wystartowaliśmy.

Jako pierwszy ma mecie zameldował się Jakub Kulesza, który ustawił nowy rekord trasy na 34 min i 1 sek.

Niezwykle zacięta rywalizacja do ostatnich metrów odbyła się pomiędzy drugim Jackiem Jolibskim a trzecim Michałem Fedorczakiem, którzy odpowiednio z czasami 35 min i 40 sek oraz 1 sekundnę później 35min i 41 sek. ścigali się do odstanich metrów na mecie.

podium chłopaki

        Wśród Kobiet zwycieztwo wywalczyła Asia Susmanek, tuż za nią na mecie pojawiła się Danuta

Piskorowska a po chwili przybiegła Justyna Sawicka.

podium dziewczyny

W rywalizacji drużynowej niepodzielnie i nie zostawiając innym drużynom cienia szans na nawiązanie rywalizacji zapanowała grupa Gucwa Velo Trainer. Wprawdzie nie jest to grupa biegowa ale triathlonowa ale jak się okazuje też trzeba dobrze biegać w triathlonie:).

DSC_9190

Wszystkim gratulujemy i bardzo dziękujemy!

Podajemy też kilka przydatnych linków:

Pełne WYNIKI można obejrzeć <TUTAJ> lub na stronie Ultimy:  http://live.ultimasport.pl/348/

Fotogaleria z zawodów: <FOTOGALERIA>

oraz Videorelacja:

WIĘCEJ WPISÓW