Bezpieczeństwo, obostrzenia, Covid i nasze podejście.

Naszym hasłem jest: Zapewnij komfort i bezpieczeństwo osobie obok Ciebie.

Co oznacza, że my nie narzucamy Wam tego jak i czy trzymać dystans oraz czy nosić maseczkę czy nie – zakładamy, że każdy za siebie odpowiada sam. Nie ma formalnego nakazu przebywania w maseczkach w otwartych przestrzeniach, a my także mieścimy się w limitach jeśli chodzi o ilość zawodników,

ALE

My odpowiadamy za WSZYSTKICH, i naszym celem jest zapewnienie przestrzeni, komfortu startu, bezpieczeństwa WSZYSTKIM, którzy tego od nas oczekują. I do wszystkich apelujemy: Zapewnij komfort i bezpieczeństwo osobie obok Ciebie, oczywiście sobie też.

Z naszej strony wprowadzamy szereg zmian, mających poprawić bezpieczeństwo jeśli chodzi o rozprzestrzeniającego się wirusa:

  • PRZESTRZEŃ. W miejscu startu i mety jest bardzo dużo miejsca, jesteśmy w stanie zapewnić wystarczającą ilość przestrzeni dla każdego, kto planuje unikać bezpośredniego kontaktu.

  • BEZPIECZNA OBSŁUGA. Każda z osób obsługujących zawody (oprócz wolontariuszy) posiada paszport covidowy oraz będzie zobowiązana być w maseczce.

  • BRAK KONTAKTU, przy odbiorze pakietów. Pakiety będą przygotowane w kopertach, poukładane i każdy podchodząc do Biura Zawodów, będzie samodzielnie odbierał swój pakiet, bez kontaktu z inną osobą.

  • MEDALE PODAWANE W RĘKAWICZKACH DO RĘKI. Medale będą na mecie rozwieszone na wieszaku i nasi wolontariusze będą je podawali w rękawiczkach do ręki.

  • PRZEBIERALNIA – TYLKO W MASECZCE! Będziemy mieli min. 4 namioty, służące do przebrania się, będą ogrzewane! Do środka – możesz wejść TYLKO W MASCE! Pamiętaj, nie ma obowiązku przebieranie się w namiocie – nie lubisz maseczek? – przebierz się w aucie, na uboczu, albo przyjdź już przebrany!

Mamy nadzieję, że każdy zrozumie nasze przesłanie. Dobra zabawa w świetnej atmosferze – to nasz cel a kwestia bezpieczeństwa uczestników jest dla nas priorytetem.

Mamy nadzieję, że powyższe rozwiązania nie będą stanowiły dla nikogo problemów a tym, którzy unikają kontaktów – zapewnią komfort udziału w naszym sylwestrowym biegu Wrocławska Dycha.

Pozrawiamy

Organizatorzy

WIĘCEJ WPISÓW