Dziękujemy Sponsorom i Partnerom!

Serdecznie dziękujemy Sponsorom i Partnerom Wrocławskiej Dychy i Wrocławskiej Piątki!

To właśnie Ich wsparcie, zaangażowanie i wzajemna współpraca sprawiają, że pakiety startowe Zawodników są coraz bardziej atrakcyjne, pula nagród w losowaniu zwiększa się, a cała impreza jest na najwyższym poziomie. To dzięki Nim Wrocławska Dycha i Wrocławska Piątka będą dla Was niezapomniane! Cieszymy się, że jest wiele firm, które myślą podobnie do nas i wspierają sportowe przedsięwzięcia. To wszystko specjalnie dla Was!

DZIĘKUJEMY:

#DASHRADE – naszemu głównemy sponsorowi – za energię i moc, którą dostarczyli Wam w pakietach startowych oraz za atrakcyjne nagrody przekazane do losowania.

WROCŁAW FASHION OUTLET – za udostępnienie nam atrakcyjnego miejsca do pracy Biura Zawodów oraz za przekazane vouchery zniżkowe dla wszystkich Zawodników.

OLIMPIUS.PL – za przekazanie świetnych nagród do losowania i wsparcie nas w wielu organizowanych przez nas zawodach!

DUBLET – za nieocenione wsparcie techniczne podczas zawodów – to dzięki Nim mogliśmy przewieźć i rozstawić biuro, miasteczko zawodów i oznaczyć trasę.

MINERAL ZDRÓJ – za nawodnienie wszystkich Zawodników i najlepszą wodę niegazowaną!

KOMPANIA PIWOWARSKA – za bezalkoholowe orzeźwienie na mecie!

ASICS OUTLET WROCŁAW – za zniżki na cały asortyment dla wszystkich zawodników!

GOSPODARSTWO ROLNE M. SZNAJDER – za naturalne probiotyki przekazane do losowania, za piękne stoisko i degustację pysznych kiszonek!

WIĘCEJ WPISÓW