Dziękujemy Sponsorom i Partnerom!

Serdecznie dziękujemy Sponsorom i Partnerom jesiennej edycji Wrocławskiej Dychy i Wrocławskiej Piątki!

To właśnie Ich wsparcie, zaangażowanie i wzajemna współpraca sprawiają, że pakiety startowe Zawodników są atrakcyjne, pula nagród w losowaniu zwiększa się, a cała impreza jest na najwyższym poziomie. To dzięki Nim Wrocławska Dycha i Wrocławska Piątka – edycja jesienna – będą dla Was niezapomniane! Cieszymy się, że jest wiele firm, które myślą podobnie do nas i wspierają sportowe przedsięwzięcia. To wszystko specjalnie dla Was!

DZIĘKUJEMY:

#DASHRADE – naszemu głównemy sponsorowi – za energię i moc, którą dostarczyli Wam w pakietach startowych oraz za atrakcyjne nagrody przekazane do losowania.

WROCŁAW FASHION OUTLET– za przekazane vouchery zniżkowe dla wszystkich Zawodników i sympatyków W10, a także nagrodę dołożoną do losowania.

SZPITAL WIELOSPECJALISTYCZNY ORTHOS – za nagrody, zorganizowanie konkursu oraz profesjonalne zabezpieczenie medyczne.

MAGNESIA GO! – Sponsorowi, który dostarczył znakomitej jakości nawodnienie dla wszystkich zawodników. To dzięki Magnesii mieliśmy wspaniale zaopatrzone punkty żywieniowe na trasie i na mecie!

OLIMPIUS.PL – za przekazanie świetnych nagród do losowania i wsparcie nas w wielu organizowanych przez nas zawodach!

DUBLET – za nieocenione wsparcie techniczne podczas zawodów – to dzięki Nim mogliśmy przewieźć i rozstawić biuro, miasteczko zawodów i oznaczyć trasę.

WIĘCEJ WPISÓW