ISTOTNE INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Witamy wszystkich

1. Przypominamy, że to jutro, w niedzielę, o 11.00 startujemy w biegu Wrocławska Dycha!

2. Od 8.30 działa BIURO ZAWODÓW, prosimy o przyjście odpowiednio wcześniej, żeby nie było problemu z odbiorem pakietu jeśli wszyscy pojawia się o 10.30!

Dla pierwszych 50 osób przewidujemy drobne prezenty, więc po śniadaniu, od razu zapraszamy!

3. Dla potrzebujących będzie uruchomiony namiot – przebieralnia, prosimy o nieeksponowanie „osobistych” cześci ciała publicznie:).

4. Będzie działała szatnia i będzie możliwość zostawienia rzeczy. Jednak ze względu na ograniczone powierzchniowe możliwości szatni, kto może zostawić rzeczny np w aucie – to do tego zachęcamy.

5. o 10.30 odbędzie się wspólna rozgrzewka, która poprowadzi Asia Susmanek – triathlonowa vice mistrzyni Polski na dystansie 1/2 IronMan, założycielka i trenerka grupy triathlonowej Tribition.
Do rozgrzewki chyba nie musimy namawiać, a z Joanną zrobicie to na pewno perfekcyjnie.

6. Podczas zawodów kwestujemy na rzecz Fundacji POTRAFIĘ POMÓC, jeśli każdy wrzuci złotówkę lub dwie będziemy bardzo wdzięczni – my też się dokładamy i za każda osobę, która weźmie udział płacimy właśnie złotówkę na rzecz Fundacji.

Będziemy też licytowali różne drobiazgi na rzecz Fundacji, weźcie w nich udział – my będziemy mięli dobrą zabawę, a dzieciaki wsparcie! – one tego potrzebują. Jedna licytacja będzie przed rozgrzewką ok. 10.20, druga podczas losowania nagród.

7. Zmienioną trasę zawodów można obejrzeć <TUTAJ>. Przed biegaczami będzie jechała osoba na skuterze, trasa będzie oznaczona, proszę się nie obawiać, nikt się nie  zgubi.
Skuter ze względów bezpieczeństwa będzie jechał 1 okrążenie, Wy biegniecie 2!!!!!.

8. Po biegu, ok. godziny 12:35 będziemy nagradzali zwycięzców, a po nagrodach dla najlepszch będzie losowanie atrakcyjnych nagród o których można przeczytać <TUTAJ>

 9. Nawalił trochę team od pogody, nie domówili się co do słońca, ale temperatura ma być ok. 10 stopni – więc ciepło, ma wiać, ale do popołudnia ma nie padać – tego się trzymamy!

I dla utrwalenia materiału:

Podczas zawodów kwestujemy na rzecz Fundacji POTRAFIĘ POMÓC, jeśli każdy wrzuci złotówkę lub dwie będziemy bardzo wdzięczni – my też się dokładamy i za każda osobę, która weźmie udział płacimy właśnie złotówkę na rzecz Fundacji. Będziemy też licytowali różne drobiazgi na rzecz Fundacji, weźcie w nich udział – my będziemy mięli dobrą zabawę, a dzieciaki wsparcie! – one tego potrzebują. Jedna licytacja będzie przed rozgrzewką ok. 10.20, druga podczas losowania nagród.

DO JUTRA !!! WIDZIMY SIĘ RANO!!!

orgi

WIĘCEJ WPISÓW