Nowa trasa Wrocławskiej Dychy!

Po ustaleniach z miastem minimalnie zmieniliśmy trasę wiosennej edycji Wrocławskiej Dychy oraz Wrocławskiej Piątki. Jedna pętla wynosi równe 5000 m. Trasa będzie posiadała ATEST DŁUGOŚCI!

Atest jest przeprowadzany przez PZLA i odbywa się on na takich samych zasadach jak wszędzie. Czy będzie to atest „tylko” poprawnej długości trasy, czy całej trasy zadecyduje delegat techniczny podczas pomiarów. Z racji na trwające wcześniej ustalenia co do trasy i dostępne terminy odbędzie się to na przełomie lutego i marca – oczywiście poinformujemy Was o tym.

Co do zmiany trasy, to nie mieliśmy wyboru, wybieg na ul. Żernicką (na chodnik i ścieżkę rowerową) nie był możliwy, bo piesi nie mieli którędy przejść – nie ma chodnika po drugiej stronie.

Wrocławska Dycha odbędzie się już 15 marca! Zapraszamy do Parku Tysiąclecia na zawody oraz niezłe Party! Zapisz się na dystans 10 lub 5 km i rozpocznij z nami sezon 2020!

Szykuje się wspaniała rywalizacja sportowa, doskonała zabawa, bogaty bufet oraz losowanie atrakcyjnych nagród wśród wszystkich uczestników! Dobiegnięcie do mety nie oznacza zatem końca emocji – u nas także zawodnicy z końca stawki mogą być wygranymi!


Pozdrawiamy
Organizatorzy