ORGANIZATORZY

Organizatorami zawodów są:

10842069_321867001349030_186245810050294507_o

PLATFORMA SPORTÓW WYTRZYMAŁOŚCIOWYCH (Wrocław) – Sportowi zapaleńcy, zajmujący się organizacją imprez sportowych, głównie biegów, wypraw górskich, a także triathlonu. Serdecznie zapraszamy na organizowany przez nas Bieg Mietkowski ,  Triathlon Mietków, Triathlon Zgorzelec

 

Fundacja PRO SPORT PRO LIFE.  

Pro sport - prostotkąt - mini

Fundacja rozpoczęła działalność na początku 2015 roku i jest utworzona przez właścicieli Platformy Sportów Wytrzymałościowych, którzy od początku swoich działań cześć swojej aktywności kierowali na rzecz wspierania innych. W latach wcześniejszych było to Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci, w roku ubiegłym Fundacja Potrafię Pomóc.

Celem utworzenia i działania Fundacji PRO SPORT PRO LIFE jest wspieranie osób powszechnie uznawanych za „wykluczonych sportowo”, czyli między innymi otyłych, niepełnosprawnych, starszych. Chcemy działać na rzecz aktywizacji i rozpowszechniania sportu wśród wymienionych grup, zachęcania i mobilizowania ich do zmiany trybu życia, zmiany nawyków żywieniowych i codziennej  diety. Chcemy wspierać tych, którzy próbują osiągnąć swoje sportowe cele a nie wiedzą lub nie mają jak.