OŚWIADCZENIE – Na dziś dzień ma planów odwołania zawodów

Szanowni Biegacze i Biegaczki!

1. Na dziś dzień, z naszej inicjatywy, nie ma żadnych planów odwołania zawodów. Zawody odbywają się na świeżym powietrzu, jest sporo przestrzeni, można tak odebrać pakiet i tak pobiec żeby nie przebywać w dużym ścisku.

2. Pakiety będą wydawane w sobotę w Wrocław Fashion Outlet (Graniczna 2, 54-610 Wrocław), w punkcie informacyjnym, zaraz przy wejściu. Można wejść, odebrać i wyjść. Punkt będzie czynny 14 marca od 9:00 do 18:00.

3. W niedzielę planujemy zwiększyć ilość punktów odbioru pakietów, tak abyśmy nie musieli się tłoczyć. Pakiet będzie można odebrać w miasteczku zawodów od 8:00 do 10:45. Zachęcamy, aby zrobić to jednak jak najwcześniej.

4. Rozważamy 2 warianty startów: albo po 150 osób, albo wąskim szpalerem, tak aby jednocześnie startowała jak najmniejsza ilość osób, żeby na trasie zawodnicy rozciągnęli się najbardziej jak można.

5. Wszyscy nasi wolontariusze będą pracować w ochronnych rękawiczkach, a na mecie nie będziemy sobie „przybijać piątek”.

6. Medale będą podawane do ręki, tak aby nikt nie miał kontaktu z Waszą spoconą koszulką.

7. Rozgrzewka, godzina startu, sposób wydawania pakietu – zostają bez zmian. Tak jak całe zawody.8. Decyzję o odwołaniu mogą podjąć władze, ale na razie nie mamy konkretnych sygnałów o takich działaniach, więc kto planował wystartować, może się przygotowywać!

Do zobaczenia w weekend podczas Wrocławskiej Dychy. Jeśli ktoś chciałby jeszcze z nami pobiegać, to zapisy są otwarte do niedzieli do godziny 10.45 (w niedzielę w biurze zawodów, a wcześniej można zapisać się jeszcze przez Internet).Pozdrawiam
Tomasz Sakuta – Główny Organizator

WIĘCEJ WPISÓW