Pokaż swoją firmę – zostań Sponsorem zawodów!

Chcesz aby Twoja firma została zauważona przez zawodników i kibiców na biegu Wrocławska Dycha? Zostań Sponsorem lub Partnerem zawodów!

Bazując na doświadczeniach z lat poprzednich w imprezie weźmie udział:
– 2 tys. zawodników w przedziale 25-45 lat,
– 400 zawodników w wieku 12-18 lat – w biegach juniorskich,
– 600 zawodników – pozostałe przedziały wiekowe.

Zakładając, że na 1 zawodnika przypada 2 kibiców, to bezpośrednio w trakcie zawodów zaangażowanych będzie ok. 6 tys. kibiców!

Zostając Sponsorem Wrocławskiej Dychy możesz liczyć nie tylko na rozgłos podczas zawodów, ale także informacja o Twojej firmie będzie dostępna na naszej stronie internetowej, na Facebooku, a także w mediach i newsletterze, który wysyłamy do blisko 10 000 odbiorców!

DLACZEGO MY?

Od 8 lat, już ponad 3000 zawodników rocznie systematycznie wybiera nasze imprezy, żeby rozwijać swoje sportowe pasje, podejmować wyzwania i wspólnie świętować zwycięstwa. Twoja firma może zostać ważną częścią tych wspaniałych sportowych wydarzeń oraz wesprzeć nas w popularyzowaniu aktywnego i zdrowego stylu życia, a także w pomaganiu Triathlonowej Akademii Młodzieży!

Jesteś zainteresowany podjęciem współpracy z Platformą Sportów Wytrzymałościowych lub masz jakieś pytania? Napisz do nas na adres: [email protected] albo zadzwoń pod numer: 603781012

WIĘCEJ WPISÓW