Pokaż swoją firmę – zostań Sponsorem zawodów!

Chcesz aby Twoja firma została zauważona przez zawodników i kibiców na imprezach sportowych, które organizujemy? 

Zostań ich Sponsorem lub Partnerem!

DLACZEGO MY?

  1. Nasze wpisy, informacje o zawodach i innych działaniach, na których może być umieszczone Twoje Logo, są wyświetlane 3 miliony razy w sezonie, wśród 350 tysięcy unikalnych użytkowników.
  2. Reklamujesz swoją działalność i jednocześnie stajesz się firmą odpowiedzialną społecznie. Z dumą możesz mówić o wspieraniu pro sportowego działania, a to w jaki sposób jesteś postrzegany ma znaczenie.

Od 10 lat, prawie 5 tysięcy zawodników rocznie systematycznie wybiera nasze imprezy, żeby rozwijać swoje sportowe pasje, podejmować wyzwania i wspólnie świętować zwycięstwa. Twoja firma może zostać ważną częścią tych wspaniałych sportowych wydarzeń oraz wesprzeć nas w popularyzowaniu aktywnego i zdrowego stylu życia.

Zostając Sponsorem Wrocławskiej Dychy lub całego Pucharu Sportów możesz liczyć nie tylko na rozgłos podczas zawodów, ale także informacja o Twojej firmie będzie dostępna na naszej stronie internetowej, na Facebooku, Instagramie, a także w mediach i newsletterze, który wysyłamy do blisko 10 000 odbiorców!

Inne zawody z planowego Pucharu Sportów 2022:

Wrocławska Dycha – 4 zawody, na 4 pory roku: wiosna, lato, jesień, sylwester

Cross Uraz Duathlon

Duathlon Radwanice

Triathlon Mietków

Triathlonowa Sztafeta Firmowa

Napisz do nas na [email protected] i otrzymaj szczegółową ofertę reklamową.

WIĘCEJ WPISÓW