Sponsorzy Wrocławskiej Dychy

Zapisy na Wrocławską Dychę trwają, a tymczasem mamy wielką przyjemność przedstawić Wam naszych sponsorów. To właśnie ich wsparcie i wzajemna współpraca sprawiają, że pakiety startowe są bardziej atrakcyjne, pula nagród zwiększa się, a nasze wydarzenia są na coraz wyższym poziomie. Wszystko to specjalnie dla Was!

Kto w tym roku sprawi, że Wrocławska Dycha będzie wyjątkowa?

 

 

Stałym partnerem naszych wydarzeń jest sklep dla biegaczy i triathlonistów OLIMPIUS.PL Oferują oni sprzęt sportowy i turystyczny najwyższej klasy w przystępnych cenach, który będzie doskonały zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Właściciele i pracownicy to pasjonaci zdrowego trybu życia i wszelkich aktywności fizycznych. Mają pełną wiedzę na temat sprzętu, zawsze służą pomocą oraz poradą. Część sprzętu sportowego, który będzie do wygrania w losowaniu nagród jest właśnie od nich!

 

Kolejną firmą, która zadba o wyjątkowość naszych zawodów jest Decathlon Bielany Wrocławskie. To właśnie tutaj w sobotę przed zawodami będziecie mieli możliwość odebrania pakietu startowego i dokupienia brakującej odzieży i akcesoriów, które z pewnością przydadzą się podczas biegu. Sklep w swojej ofercie posiada także sprzęt niezbędny do uprawiania ulubionego sportu. Szeroki wybór i dostępność produktów sprawiają, że w sklepie odnajdą się osoby zaawansowane oraz te, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem. Podczas biegu będziecie mieli okazję zgarnąć nagrody ufundowane przez Decathlon Bielany Wrocławskie, do których należy między innymi rower. 

Nasz kolejny sponsor, Sport Konsulting jest wyłącznym dystrybutorem urządzeń marki Polar w Polsce. Założycielem firmy jest Ryszard Szul, którego wieloletnia praktyka trenerska i wiedza z zakresu fizjologii sportu przyczyniły się do wybrania niezwykle selektywnej oferty produktów, sprawdzonych w rzeczywistych warunkach treningu. Produkty przez nich oferowane to przede wszystkim zegarki sportowe oraz monitory aktywności. Dzięki ich wsparciu zawodowi sportowcy osiągają najwyższe cele, amatorzy rozwijają swoje pasje, a osoby potrzebujące motywacji do ruchu pracują nad dzienną aktywnością. Więcej informacji dostępnych jest na stronach: www.polar.com/pl oraz www.sportkonsulting.pl. W losowaniu nagród znajdą się również specjalne zniżki od firmy Polar.

 

Głównym sponsorem naszych zawodów jest firma Dashrade – produkty funkcjonalne dla sportowców. To właśnie oni zadbają o zastrzyk energii dla ciała i dawkę motywacji. Firma Dashrade w swojej ofercie posiada gamę żeli energetycznych, napoje funkcjonalne w postaci tabletek musujących oraz akcesoria i odzież, która pozwoli Wam uatrakcyjnić swój sportowy wizerunek.
Z całą pewnością ich zauważycie, ponieważ będą stałym gościem podczas naszych zawodów. Na hasło DASZ RADĘ otrzymacie 30% zniżki na wszystkie produkty. Firma Dashrade przygotowała dla Was specjalne nagrody, które będziecie mogli wygrać w tradycyjnym już losowaniu.

Ostatnią firmą, od której będziecie mieli okazję otrzymać nagrody jest Primavika. Tworzą oni produkty o prostych, ale pełnowartościowych składnikach, specjalnie dla osób ceniących zdrowe odżywianie. 

Śledźcie naszą stronę, ponieważ już wkrótce pojawi się na niej więcej informacji!

WIĘCEJ WPISÓW