UWAGA ZMIANY- BRAK MEDALU W PODSTAWOWYM PAKIECIE!

W kolejnej edycji W5 i W10 nie będzie medalu w PODSTAWOWYM PAKIECIE. Dlaczego? Skąd ta zmiana?

Powodów jest kilka. Przede wszystkim otrzymujemy wiele sygnałów od Was na temat obniżenia wpisowego za start w zawodach a wielu zawodników traktuje medal jako kolejny, niepotrzebny kawałek metalu…

Sami czynnie uprawiamy sport i zauważyliśmy, szczególnie startując w zagranicznych wyścigach, że zbieranie medali z każdych zawodów i bogactwo pakietów startowych nie są tak popularne jak w Polsce. Liczy się fun, zabawa i dobra atmosfera, z możliwie jak najniższym wkładem finansowym.

Dodatkowo, pozwoli nam to obniżyć wpisowe dla młodzieży, która do 18 roku życia startuje za połowę ceny!

 

Właśnie dlatego w tym roku, dzięki współpracy z nową platformą do zapisów online, umożliwiamy Wam zakup podstawowego PAKIETU START lub opcjonalnie dla chętnych rozszerzonego PAKIETU START PLUS.

Pakiet podstawowy pokrywa organizację zawodów, profesjonalny chipowy pomiar czasu i pamiątkowy numer startowy, bufet po 5 km w trakcie zawodów,  „outdoor bufet” po biegu oraz udział w losowaniu nagród.

 

 

Każdy chętny, podczas zapisów na bieg, będzie mógł dokupić: kolorowy medal finishera z możliwością personalizacji (grawer- imię i nazwisko oraz czas), koszulkę biegową bardzo dobrej jakości (firmy Stedman- pracujemy nad projektem) oraz ubezpieczenie NNW i na wypadek rezygnacji ze startu.

 

Wierzymy, że to rozwiązanie przypadnie Wam do gustu! Przypominamy, że do uruchomienia zapisów zostały 3 dni.

Gdzie jeszcze szukać informacji na temat W5 i W10?

fb: https://web.facebook.com/PlatformaSportowWytrzymalosciowych/

w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/1688869841223666/

oraz w wysyłanym do zawodników newsletterze.

 

Do usłyszenia.

Organizatorzy

WIĘCEJ WPISÓW