OPŁATY

OPŁATY STARTOWE 

Wpisowe za zawody pokrywa:

– koszty organizacji zawodów: obsługi technicznej, medialnej, obsługi zawodników, transport, rozładunek i przechowywanie sprzętu, nagłośnienie, speaker, DJ, obsługa wolontariatu, wyżywienie, przygotowanie i zakup pakietów startowych oraz wszelkich inne wydatki z prowadzeniem działalności: księgowość, biuro, telefony, ksero, drukowanie, produkcje grafik, teksów, FB, www, jak i inne.
– koszty profesjonalnego zabezpieczenia medycznego,
– chipowy pomiar czasu i personalizowany numer startowy z zawodów,
– pamiątkowy medal na mecie zawodów dla każdego finshera,
– bufet na 5tym kilometrze oraz „outdoor bufet” po biegu, kto startował ten wie, że jest obfity,
– udział w losowaniu nagród po biegu,
– tak, również z tej kwoty pokrywane są wynagrodzenia osób obsługujących event.

CENY PAKIETÓW 2021

Młodzież do 18 roku życia

– do 31 maja 2021 r. – 50 zł
– od 20 czerwca 2021 – 60 zł
– w biurze zawodów – 60 zł (bez gwarancji pełnego pakietu)

Pozostali zwodnicy – Wrocławska Piątka i Wrocławska Dycha

Pakiet START

–  do 31 maja – 80 zł
– do 20 czerwca – 90 zł
– w biurze zawodów – 90 zł (bez gwarancji pełnego pakietu)

PRZY ZAPISACH MOŻNA ZAMÓWIĆ: 

KOSZULKĘ Wrocławska Dycha – w HIT’owej cenie 20 zł!!! (bardzo dobrej jakości koszulka techniczna, którą odbieramy razem z pakietem startowym, cena takiej koszulki w detalu to 60-80pln)

Opłat indywidualnych za start oraz za dodatkowe elementy można dokonać jedynie za pośrednictwem płatności on-line dostępnych po zapisaniu się na zawody.

ZAPISANI W ROKU 2020

Wszystkie osoby z odgórnie odwołanych zawodów w roku 2020:
– mogli otrzymać pakiet, będąc w ubiegłym roku w parku – my tam byliśmy i pakiety zostały rozdawane wszystkim, którzy przyszli,
– każdy kto napisał maila w sprawie pakietu – otrzymał go pocztą.

Jednocześnie, każdy kto miał startować w ubiegłym roku otrzymuje 50% zniżkę na start w roku 2021, którą można zrealizować podczas zapisów.

W tym roku, jeśli cokolwiek zagrozi organizacji Wrocławskiej Dychy i będziemy zmuszeni zawody przenieść na inny termin – jesteśmy na to przygotowani i w takim przypadku będziemy realizować pełny zwrot wpłaconych środków.

ZWROT WPISOWEGO

– do dnia 31 maja – 75% wpisowego, – od 1 czerwca – brak możliwości zwrotu wpisowego.

– przepisanie pakietu na innego zawodnika – 20 zł. Osoba odstępująca swój pakiet musi napisać do organizatora wiadomość o rezygnacji ze startu (adres: [email protected]), podając jednocześnie dane osoby, na którą ma zostać przepisany pakiet oraz potwierdzenie uiszczenia opłaty 20zł za przepisanie (na konto PNB Paribas 34 1750 0012 0000 0000 3992 8377). Możliwość przepisania pakietu drogą mailową tylko do 31 maja. Po tym terminie przepisanie pakietu jest możliwe jedynie w Biurze Zawodów.

Przepisanie w Biurze Zawodów: zawodnik, na którego przepisujemy pakiet, MUSI w biurze zawodów okazać Oświadczenie o zgodzie na przepisanie pakietu podpisane przez właściciela tegoż pakietu.

Osoba, na którą przepisujemy pakiet, MUSI BYĆ JUŻ ZAPISANA!!! My tylko przenosimy płatność, nie podmieniamy zawodników!