WROCŁAWSKA DYCHA 2015

Witamy

Po kilku tygodniach przygotowań dziś odbyła się rywalizacja Wrocławskiej Dychy. Na starcie stanęło prawie 400 zawodników. Pogoda dopisywała, trasa była przygotowana, a od 8.30 można było się jeszcze dopisywać do listy startujących i zaraz po tej godzinie zaczęli przychodzić po odbiór numeru startowego, pierwsi biegacze.

O 10.30, tradycyjnie już, rozgrzewkę przeprowadziła Asia Susmanek – założycielka i trenerka Grupy Triathlonowej Tribition. Wcześniej gremialnie pojawiła się zawodnicy zaprzyjaźnionych klubów:  GVT i GT RAT.

Po rozgrzewce, krótka odprawa techniczna, kilka słów o rozpoczęciu zawodów i punktualnie o 11.00 wystartowaliśmy.

Jako pierwszy ma mecie zameldował się Jakub Kulesza, który ustawił nowy rekord trasy na 34 min i 1 sek. Niezwykle zacięta rywalizacja do ostatnich metrów odbyła się pomiędzy drugim Jackiem Jolibskim a trzecim Michałem Fedorczakiem, którzy odpowiednio z czasami 35 min i 40 sek oraz 1 sekundę później 35 min i 41 sek. ścigali się do ostatnich metrów na mecie.

Wśród Kobiet zwycięstwo wywalczyła Asia Susmanek, tuż za nią na mecie pojawiła się Danuta Piskorowska a po chwili przybiegła Justyna Sawicka.

podium chłopakipodium dziewczyny

W rywalizacji drużynowej niepodzielnie i nie zostawiając innym drużynom cienia szans na nawiązanie rywalizacji zapanowała grupa Gucwa Velo Trainer. Wprawdzie nie jest to grupa biegowa ale triathlonowa ale jak się okazuje w triathlonie też trzeba dobrze biegać.

DSC_9190

Wszystkim gratulujemy i bardzo dziękujemy!

Podajemy też kilka przydatnych linków:

Pełne WYNIKI można obejrzeć na stronie: http://live.ultimasport.pl/348/

KLIKNIJ TU  a obejrzysz zdjęcia z 2015 roku

oraz Videorelacja: