WROCŁAWSKA DYCHA 2016 – ROZPOCZNIJ Z NAMI SEZON

Kto był na poprzednich edycjach – ten wie, kto nie był, ten się przekona jak przyjemnie spędzić z nami niedzielne przedpołudnie 6 marca 2015r. na zawodach w Parku Tysiąclecia. Można sprawdzić się na 10km w wyśmienitym towarzystwie biegaczy, na dobrze oznaczonej trasie (dwie pętle), w przyjemnych okolicznościach przyrody! Warunki na trasie, z racji bardzo nieprzewidywalnej w tym czasie pogody, mogą być od wyśmienitych utwardzonych do wyśmienitych crossowych.

 

Przed zawodami rozruszamy Was trochę muzycznie, a rozgrzewkę tradycyjnie poprowadzi Asia Susmanek – wicemistrzyni Polski w Triathlonie na dystansie 1/2IM. Pomiar czasu wykona Ultimasport, co gwarantuje profesjonalną obsługę, zdjęcia fotofinish i otrzymanie wyników smsem.

Po zawodach zapraszamy na herbatę i małe regeneracyjne „outdoor party”, gdzie nagrodzimy najlepszych w klasyfikacji Open i kategoriach wiekowych.

Wśród wszystkich uczestników rozlosujemy nagrody ufundowane przez naszych sponsorów, partnerów lub przyjaciół, którzy nas wspierają przy naszych sportowych inicjatywach.  Wszelkie szczegóły organizacyjne zawarte są w regulaminie zawodów .

Koniecznie sprawdzajcie stronę zawodów, gdzie będziemy informować o wszystkich istotnych sprawach, a fejsbukowiczów zapraszamy na nas fanpage:  https://www.facebook.com/events/727380380711549/

na którym możecie śledzić planowane konkursy, w których do wygrania będą koszulki, bilety do teatru i badania wydolnościowe z wyznaczaniem stref treningowych.

TU możecie podejrzeć jak było w zeszłym roku!:

 

 

Platforma Sportów Wytrzymałościowych

WIĘCEJ WPISÓW