WSPARCIE OD SPONSORA #DASHRADE

 

Mamy świetną wiadomość! Dzięki wsparciu naszego Sponsora, marki #DASHRADE, każdy zawodnik otrzyma w pakiecie startowym żel energetyczny!

#DASHRADE to wrocławska marka, stworzona przez sportowców dla sportowców,  która na początku roku przebojem wdarła się do czołówki firm na rynku żeli energetycznych. To podczas ostatniej edycji Wrocławskiej Dychy zaliczyli swój debiut i teraz chcą nam podziękować za ciepłe przyjęcie, które im zgotowaliście. Każdy zawodnik, w pakiecie startowym, otrzyma żel energetyczny #DASHRADE. Kto już próbował ten wie, że jest to absolutny TOP jeśli chodzi o smak i skład jakościowy!

#DASHRADE dostarczają mięśniom odpowiednią ilość energii oraz zapobiegają odwodnieniu i zmniejszają uczucie zmęczenia. Podstawą żeli jest maltodekstryna z fruktozą 2:1 oraz kompleks najważniejszych elektrolitów i witamin.  Nie zawierają żadnych sztucznych substancji słodzących, barwników i syntetycznych konserwantów, dzięki czemu żele #DASHRADE są lekkostrawne i nie obciążają żołądka zawodnika.

SKLEP WWW: https://sklep.dashrade.com/

FANPAGE: https://www.facebook.com/dashrade/

W swojej ofercie firma posiada także odzież sportową oraz akcesoria dla sportowców.

 

WIĘCEJ WPISÓW