Wybiegamy na asfalt! Szybka trasa z atestem długości!

Trasa Wrocławskiej Dychy – która odbędzie się 15 marca 2020 roku w Parku Tysiąclecia – ulegnie zmianie względem poprzedniej edycji! Wyjdziemy na asfalt dzięki czemu będzie więcej miejsca, a zawodnicy nie będą musieli się mijać oraz nawracać o 180 stopni.

Mamy już wstępne pozwolenia od miasta, jesteśmy na końcówce przygotowań szczegółowego projektu organizacji ruchu i jeśli nic nieprzewidywalnego się nie wydarzy – tak będzie wyglądała trasa podczas Wrocławskiej Dychy.

Jedna pętla ma 5 km. Uczestnicy Wrocławskiej Dychy będą musieli zatem przebiec dwie pętle, a Wrocławskiej Piątki – co oczywiste – jedną. Planowana trasa jest z pewnością szybsza od swojej poprzedniczki.

Ponadto będziemy również atestować długość trasy! Dzięki temu każdy uczestnik będzie miał pewność, że ma ona równe 5 000 i 10 000 metrów.

Szykuje się zatem sportowa rywalizacja na całego! 15 marca nie może Cię zabraknąć w Parku Tysiąclecia! Zapisz się jak najszybciej, bo już tylko do 15 stycznia obowiązują niższe ceny za pakiety startowe!

Śledź nas na bieżąco na FANPAGE’u na Facebooku oraz dołącz do WYDARZENIA – tam pojawia się jeszcze więcej nowości związanych z zawodami!


Trenujcie mocno, do zobaczenia na starcie!
Organizatorzy

WIĘCEJ WPISÓW